W najnowszym numerze:
19-12-2014
Od wczoraj w sprzedaży 25 numer Gazety Czechowickiej. Nie zabraknie lektury na święta. W numerze między innymi:
– „Pierwsze sesje – pierwsze starcia” – podział nowej Rady Miejskiej jest coraz bardziej zauważalny,
- „ Nikt nie rodzi się zły” – wyznania byłej modelki, która gościła w czechowickiej parafii św. Andrzeja Boboli,
- „Sen samospełniający” – o tym, że sny bywają prorocze, przekonała się czechowiczanka Rozalia Pałosz
- „Złote gody” – historie par, których miłość trwa już od 50 lat,
oraz
- „Z głowa w chmurach” – o kolejnym filmie Justyny Gładysz, reżyserski dokumentu o Wesołym Kowboju.
Ponadto w środku krzyżówka, w której nagrodami są zestawy produktów „Mokate”, bon książkowy do księgarni „Na Lesisku” o wartości 25 zł oraz nagroda pieniężna – 100 zł.
Ponadto relacje z bieżących wydarzeń, a także galeria pierwszoklasistów – tym razem prezentujemy uczniów SP nr 7 w Czechowicach-Dziedzicach.
Zapraszamy do lektury!
Więcej w numerze 25 (322) Gazety Czechowickiej
W numerze 24:
28-11-2014
W sprzedaży 24 numer Gazety Czechowickiej. A w nim:
– Wybory samorządowe 2014 – wyniki, ciekawostki i charakterystyki nowych radnych.
– „Zagrywki poniżej pasa” – Nowa Inicjatywa i Rodzina Prawo Wspólnota tuż przed wyborami stanęły przed sądem. O co poszło?
– „Wygrałem w nierównej walce” – burmistrz M. Błachut o kampanii wyborczej i nowej radzie miejskiej.
– „Przemóc niemość” – o schronach z 1939 roku opowiedzieli Marcin i Dominik Kasprzakowie.
– „Zostań bohaterem” – Szlachetna Paczka startuje także w Czechowicach-Dziedzicach. Teraz wolontariusze szukają osób o otwartych sercach, którzy przygotują podarki.
A także galeria pierwszoklasistów – tym razem prezentujemy uczniów Szkoły Podstawowej nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach.
Zapraszamy do lektury!
Więcej w numerze 24 (321) Gazety Czechowickiej
W numerze dwudziestym trzecim:
14-11-2014
– „Inspekcja ze stolicy” – co obiecał nam wiceminister spraw wewnętrznych odwiedzając budowę czechowickiego posterunku policji?
– „Czechowicki budżet obywatelski” – powstał jako jeden z pierwszych w Polsce. Czy jednak nie mógłby być lepszy?
– „Koniec stypendiów dla zdolnych?” – każdego roku Rada Miejska przyznawała stypendia dla najzdolniejszych uczniów i studentów. W tym roku już ich najprawdopodobniej nie będzie...
– „Zwierz u prezydenta” – wspomnienia Wiesława Czai, jednego z bohaterów mistrzostw świata w siatkówce, które odbywały się w 1974 roku w Meksyku
– oraz zdjęcia pierwszoklasistów z czechowickiej SP nr 5.

Zapraszamy do lektury!
Więcej w numerze 23 (320) Gazety Czechowickiej
W numerze dwudziestym pierwszym
16-10-2014
Od dziś w sprzedaży 21 numer Gazety Czechowickiej!
Przeczytacie w nim między innymi:
- „Powinni być razem” – trudna historią 19-latki, jej chłopaka i jeszcze nienarodzonej córki,
- jak mieszkańcy rozdysponowali osiedlowe i sołeckie fundusze oraz jakie potrzeby wymagają jeszcze realizacji? - szczegółowe relacje z zebrań osiedli: Dziedzice, Czechowice Górne oraz Południe, a także zebrania sołeckiego w Zabrzegu,
- galeria pierwszoklasistów – tym razem prezentujemy uczniów SP nr 3 w Ligocie oraz ZSP w Bronowie,
- „Papież znów w Czechowicach-Dz.” – o nowo otwartej wystawie oraz wizytach Jana Pawła II w naszej gminie,
- jak przebiegają granice okręgów wyborczych? – wykaz okręgów i przypisanych do nich ulic
oraz wiele innych wieści z gminy. Zachęcamy do zakupu!
Więcej w numerze 21 (318) Gazety Czechowickiej
K O N K U R S !
08-10-2014
Już jutro (9 października, 20.00) w hali sportowej GOSiR w Goczałkowicach-Zdroju wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju w premierowym 2-godzinnym programie „Pogoda na suma”. Bilety w cenie 50 zł można nabyć na www.biletynakabarety.pl, w sekretariacie MDK w Czechowicach-Dziedzicach lub w GOK w Goczałkowicach-Zdroju. Dla naszych Czytelników mamy dwa darmowe zaproszenia.
Więcej na naszym facebookowym fanpage'u!
W numerze 13:
02-07-2014
W sprzedaży nadal dostępny jest 13 numer Gazety Czechowickiej. Znajdziecie w nim między innymi:
„Problem goni problem” – mieszkańcy osiedla Lesisko konfrontują się z burmistrzem. Padły ostre słowa, acz nie zabrakło też pochwał.
„Rowerem na koniec świata” – członkowie Czechowickiego Towarzystwa Cyklistów opowiadają o tym, jak przemierzali Francuską Drogę św. Jakuba, docierając aż na krańce Hiszpanii.
„Miejskie bolączki” – jak niektóre drzewa aż proszą się o przecięcie, tak inne, zdaniem mieszkańców, przycięto niepotrzebnie i bezprawnie.
A także relacje z bieżących wydarzeń w gminie, zapowiedzi przyszłych, zdjęcia absolwentów Gimnazjum nr 1 w Cz.-Dz., wyniki i relacje sportowe i wiele innych!
Więcej w numerze 13 (310) Gazety Czechowickiej
To jest ta chwila - wywiad z Sebastianem "Białym" Białkiem
07-04-2014
– Dlaczego wolałeś spotkać się w Goczałkowicach-Zdroju, a nie u siebie, w Czechowicach-Dziedzicach?
– Ponieważ w Goczałkowicach mogę spokojnie dłubać w nosie i nikogo to nie dziwi (śmiech). A tak na poważnie, jest to magiczne miejsce, bardzo spokojne. Jestem w stanie zebrać tutaj swoje myśli. W Czechowicach-Dziedzicach również mam swoje ulubione miejsca, ale to bardziej ze względu na wspomnienia i sentymenty z nimi związane.
– Pytam, ponieważ kiedy zaczynałeś swoją karierę rapowałeś, że nienawidzisz swojego miasta. To było na poważnie? Dalej tak myślisz?
– Myślałem tak mając 13 lat. To jest taki wiek, kiedy nie można człowieka traktować poważnie. Dziś mam 24 lata i zapewniam cię, że nie wyobrażam sobie życia w innym mieście. To jest mój dom i mówię to śmiertelnie poważnie. Czechowiczanie mogą być ze mnie dumni, ale mają też pełne prawo się mnie wstydzić. Ja jednak zapewniam, że nigdy nie wyprę się tego, skąd jestem. A jestem z Czechowic-Dziedzic.
Cały wywiad przeczytasz w numerze 6 (303) Gazety Czechowickiej lub tutaj.
W numerze siódmym:
05-04-2014
Już w sprzedaży siódmy numer Gazety Czechowickiej. Przeczytacie w nim między innymi:
– Już wkrótce ruch ciężkich samochodów w Ligocie i Bronowie znacznie się zwiększy, niedaleko bowiem powstaje 71-hektarowa strefa ekonomiczna. Jak mieszkańcy planują sobie z tym poradzić?
– Podnoszenie wysokości terenu działki często wiąże się z protestami sąsiadujących z nią mieszkańców. Do takiego konfliktu doszło w Ligocie. Czy da się jednoznacznie określić, po której stronie leży racja?
– Wiosna to idealny czas, żeby po zimowej stagnacji zabrać się za siebie i przed sezonem letnim stracić zbędne kilogramy. Niektórzy jednak musza stoczyć dłuższą walkę o figurę. Udało się to pani Nataszy z Czechowic-Dziedzic.
A poza tym statystyki przestępczości, wyniki sportowe, i wiele innych. Zapraszamy do lektury!
Więcej w numerze 7 (304) Gazety Czechowickiej
W numerze 6:
18-03-2014
Już jutro w sklepach dostępny będzie nowy numer Gazety Czechowickiej. Przeczytacie w nim między innymi:
– Czechowicki raper Biały już wkrótce wyda swoją pierwszą płytę. W wywiadzie dla nas zdradził kilka dotyczących jej szczegółów. Opowiedział też o swoich trudnych początkach, o swoim nastawieniu do Czechowic-Dziedzic, o nagłej sławie i konsekwencjach z niej wynikających.
– O tym, kto bez obciążania budżetu gminnego posprzątał ruiny zamku Wilczków. To jeden z najbardziej niedocenianych zabytków w Czechowicach-Dziedzicach.
– Uzależnić można się nie tylko od alkoholu i narkotyków. Terapeuci Miejskiego Ośrodka Terapii Uzależnień pomagają także uzależnionym od hazardu, pisania SMS-ów, korzystania z Internetu, uprawiania seksu i zakupów.
– Ciekawą tradycją Śląska Cieszyńskiego jest obrządek kiszenia kapusty. „Zabrzeżanki” przypomniały mieszkańcom gminy, jak to drzewiej bywało...
W numerze przeczytacie jeszcze sporo ciekawostek z życia gminy, konkursy z nagrodami (między innymi zaproszeniami do kina „Świt”, Multikina i Teatru Polskiego w Bielsku-Białej) i wiele innych. Zachęcamy do zakupu!
Więcej w numerze 6 (303) Gazety Czechowickiej
W numerze 5:
10-03-2014
W piątym numerze „Gazety Czechowickiej” znajdziecie między innymi:
„Zrobić coś dla ludzi” – wywiad z Ewą Kmiecik-Wronowicz, dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, która mówi o początkach swojej pracy, marzeniach i przyszłości placówki.
„Muzyczny klan” – o Annie Szostek-Myrczek, dyrygentce zespołu „Camerata Silesia” i jej muzycznej rodzinie.
„Niewesoło przy Łukasiewicza, bezpiecznie przy Wesołej?” – już wkrótce ruszy budowa nowego komisariatu policji w Czechowicach-Dziedzicach. Szczegóły w numerze!
A także relacje z zebrań Ochotniczych Straży Pożarnych, imprez, które odbywały się na terenie gminy. Dział listy, w którym nasz czytelnik wypowiada się na temat systemu gospodarki odpadami, a na jego zarzuty odpowiada burmistrz. I wiele innych. Zachęcamy do zakupu!
Więcej w numerze 5 (302) Gazety Czechowickiej
W numerze 3:
7-02-2014
Trzechsetny numer „Gazety Czechowickiej” już w kioskach. Piszemy w nim między innymi o:
– „Zderzenie ze smutną rzeczywistością” – Joanna Bogus, wicedyrektor SP nr 4 w Czechowicach-Dziedzicach, opowiada o swojej pracy i córce Izabeli, która w ubiegłym roku wyjechała do Sudanu.
– „20 lat walki o trzeźwość” – bycie Anonimowym Alkoholikiem to nie wstyd. Przeczytajcie o jubileuszowym mitingu czechowickiej grupy i losach członków wspólnoty.
– „Czy to koniec lotniska?” – konflikt wójta Bestwiny z zarządem lotniska w Kaniowie doprowadził do podjęcia decyzji o jego zamknięciu. Czy są jeszcze szanse na zmianę decyzji?
– „Szybowiec w Domu Kultury” – o tym, dlaczego mające 15 metrów rozpiętości maszyny stoją w sali Domu Kultury w Ligocie-Miliardowicach, opowiada Grzegorz Malchar.
Oraz najświeższe wieści z gminy, ogłoszenia, konkursy z nagrodami i wiele innych.
Zachęcamy do zakupu!
Więcej w numerze 3 (300) Gazety Czechowickiej
W 2 numerze:
23-01-2014
Drugi w tym roku numer „Gazety Czechowickiej” już w sprzedaży. A w nim między innymi:
„W okowach strachu” – czy ziemia z budowy kanalizacji gromadzona na działkach w obszarze Natura 2000 może przyczynić się do pogorszenia bezpieczeństwa powodziowego w Ligocie? Mieszkańcy zgłosili sprawę do prokuratury i chcą zatrzymać całą inwestycję budowy kanalizacji.
„Kalejdoskop barwnych postaci” – o „Kalendarzu Beskidzkim” oraz opisanych tam niezwykłych postaciach związanych z Czechowicami-Dziedzicami.
„Z górki... i pod górkę” – o ULKS „Lipowiec”, czechowickim klubie saneczkarskim oraz stojącym na jego czele Pawle Gorylu, wielokrotnym mistrzu Polski.
A poza tym mnóstwo konkursów z nagrodami, lokalne ogłoszenia, relacje z wydarzeń, kroniki policji, straży miejskiej i straży pożarnej i wiele innych. Zapraszamy do lektury!
Więcej w numerze 2 (299) Gazety Czechowickiej
W 26 numerze:
19-12-2013
Świąteczny numer Gazety Czechowickiej już w sprzedaży. Znajdziecie w nim m.in.:
„Brakuje tylko zgody” – na przyszły rok planowane są prace na niebezpiecznych skrzyżowaniach dk-1 z ulicami Lipowską i Świerkowicką. Opisujemy, na czym będzie polegać przebudowa tego odcinka.
„Złote gody” – małżonkowie obchodzący jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego mają co wspominać. Choć bardziej zapadają w pamięć przykre momenty, opowiadają także o tych zabawnych.
„Symbol własnego miasta” – poznajcie historię Emila Buchty – piłkarza, szkoleniowca, działacza sportowego, autora trzech tomów „Kroniki sportu Czechowic-Dziedzic”. Sport zawładnął nim w latach 30. minionego wieku i tak pozostało do dziś.
„Cieszyńska babraczka” – Jacek Cwetler opowiada o tradycjach i zwyczajach świątecznych na Śląsku Cieszyńskim.
A poza tym wywiad z Czesławem Matlakiem, prezesem Stowarzyszenia Rodziców i Osób Niepełnosprawnych „Wsparcie”, relacje z imprez mikołajkowych, świąteczna krzyżówka z nagrodami i wiele innych. Zapraszamy do lektury!
Więcej w numerze 26 (297) Gazety Czechowickiej
W 24 numerze:
21-11-2013
W najnowszym numerze Gazety Czechowickiej:
– „Czy śmieci zdrożeją?” – minęło blisko pięć miesięcy od wprowadzenia nowej ustawy śmieciowej. Firma, która wygrała przetarg przyznaje, że wciąż zaskakiwani są nowymi kosztami. Czy odbije się to na cenie odbioru śmieci?
– „Kto znajdzie pracę?” – w gminie Czechowice-Dziedzice zarejestrowanych jest 1560 bezrobotnych. Jakich specjalistów potrzeba, a dla których nie ma zatrudnienia?
– „Ustawą w przedszkola” – nowa ustawa przedszkolna, która weszła w życie od września spowodowała, że w większości przedszkoli w gminie zrezygnowano z tzw. zajęć dodatkowych. Okazuje się, że wcale nie musi tak być.
– „Barwy jesieni” – piłkarze zakończyli pierwszą rundę rozgrywek. Czołowy przedstawiciel gminy, MRKS, zajął wysoką trzecią pozycję w tabeli, podczas gdy na drugim biegunie futbolowych zmagań znalazł się Sokół Zabrzeg, który walczył nie tylko o A-klasowe punkty, ale przede wszystkim o przetrwanie. Publikujemy sumę wszystkich emocji piłkarskiej karuzeli.
A poza tym listy i polemiki, konkursy z nagrodami, relacje z bieżących wydarzeń, wyniki sportowe i wiele innych!
Więcej w numerze 24 (295) Gazety Czechowickiej
W numerze 23:
13-11-2013
Jeszcze przez tydzień w sprzedaży 23 numer Gazety Czechowickiej. A w nim:
– "Potrzebna cierpliwość" – czy na skrzyżowaniu dk-1 z ulicą Lipowską powstaną w końcu światła?
– "Miasto dobroci" – czechowiczanie po raz kolejny udowodnili, że biją w nich wrażliwe i współczujące serca.
– „Jedziemy autostopem” – bez planu, nie znając Hiszpanii i Portugalii, bez namiotu i z człowiekiem, którego kilka dni wcześniej poznał w Internecie, Wojciech Fołta przemierzył około 8 tysięcy kilometrów w 20 dni.
A poza tym relacja z 42 sesji Rady Miejskiej, przewodnik po wydarzeniach w gminie, krzyżówka z nagrodami, lokalne ogłoszenia drobne, wyniki sportowe i wiele innych. Zachęcamy do zakupu!
Więcej w numerze 23 (294) Gazety Czechowickiej
W numerze 22:
26-10-2013
Już w sprzedaży 22 numer Gazety Czechowickiej. A w nim:
- „Egzamin z dobroci zdany na 6” – suma, która zebrano podczas koncertu charytatywnego na rzecz Dominika Sieklińskiego przerosła oczekiwania wszystkich,
- „Od Czelów do Zipserów” – o historii Pałacu Kotulińskich i otaczających go zabudowań, a także o ich dawnych mieszkańcach,
- „Chodnikowy surfing” – poznajcie Fragment Family, grupę deskorolkarzy z Czechowic-Dziedzic i okolic,
- „Srebrne błyskawice” – o sukcesie sprinterek LUKS Zabrzeg w mistrzostwach Polski,
- „Dwójka na ratunek” – o banku czechowickich rezerw, MRKS II
i wiele innych. Zapraszamy do zakupu!
Więcej w numerze 22 (293) Gazety Czechowickiej
W numerze 21:
12-10-2013
Od czwartku w sprzedaży 21 numer Gazety Czechowickiej. W nim między innymi:
- "Nasz mały człowieczek" – przeczytaj o historii ciężko doświadczonego przez los Dominika Sieklińskiego. 21-miesięcznego chłopczyka z Ligoty, na rzecz którego 20 października organizowany będzie koncert charytatywny.
- "W oczekiwaniu na tragedię..." – na skrzyżowaniu dk-1 z ulicą Lipowską po raz kolejny doszło do wypadku. Czy kiedyś powstanie tam sygnalizacja świetlna?
- "Obrzuceni kamieniami", "Próbował udusić" – praca policjanta i strażnika miejskiego czasami wiąże się ze sporym niebezpieczeństwem...
A poza tym relacje z zebrań mieszkańców w Zabrzegu, Bronowie, Czechowicach Górnych, Południowych oraz Dziedzicach, informacje o lokalnych rozgrywkach sportowych i wiele innych.
Więcej w numerze 21 (292) Gazety Czechowickiej
W numerze 20:
30-09-2013
W najnowszym numerze Gazety Czechowickiej znajdziecie między innymi:
– „Strażnicy na cenzurowanym” – o tym, gdzie czają się fotoradary oraz jak działa czechowicka straż miejska.
– „Wpuszczeni w kanalizację” – za budowę przyłączy niektórzy mogą zapłacić nawet 10 tys. zł.
– „Tu potrzebne są marzenia” – wywiad z Martą Wykupil, nastoletnią judoczką, której celem jest sięgnięcie po medal olimpijski.
A ponadto relacje z zebrań osiedli Renardowice, Tomaszówka i Północ oraz zebrania wiejskiego w Ligocie, fotorelacja z dożynek gminnych i wiele innych.
Więcej w numerze 20 (291) Gazety Czechowickiej
W numerze 19:
13-09-2013
Od wczoraj (12 września) w sklepach znajdziecie najnowszy numer Gazety Czechowickiej. A w nim:
- „W centrum uwagi” - mieszkańcy osiedla Centrum skarżą się między innymi na bezdomnych i awanturujących się pijaków.
- „Po marzenia na Mont Blanc” - Szymon Żoczek aby zrealizować swoje marzenie musiał wspiąć się na wysokość 4810 metrów n.p.m.
- „Raport remontów 2013” - co zastali uczniowie wracający po wakacjach do szkół.
- „Mali wzrostem, wielcy duchem” - o jubileuszu 20-lecia istnienia Klubu Sportowego Judo w Czechowicach-Dziedzicach.
A także Gazeta Górnicza - specjalny dodatek PG SILESIA, Kronika Policyjna, Straży Miejskiej i Straży Pożarnej, krzyżówka z nagrodami i wiele innych. Zachęcamy do zakupu!
Więcej w numerze 19 (290) Gazety Czechowickiej
W numerze 18:
30-08-2013
Osiemnasty numer Gazety Czechowickiej już w sprzedaży. A w nim miedzy innymi:
– „Trzęsienie ziemi na Junackiej” – o problemach mieszkańców w związku z dużym ruchem samochodowym.
– „Ulga dla mieszkańców” – jak z podtopieniami mają radzić sobie mieszkańcy dzielnicy Liszki.
– „Marzenia się spełniają” – siatkarze MKS Winner zdobyli upragniony awans do II ligi.
– „Z Zabrzega do Kanady” – o sukcesie kajakarza Tobiasza Goli i jego kolegów z kadry.
– „Pół wieku we dwoje” – w pierwszym półroczu tego roku złote gody obchodziło 37 par.
A poza tym relacje z XXXIX Dni Czechowic-Dziedzic, Pikniku Rybnego i dożynek sołeckich w Bronowie, zdjęcia absolwentów GP nr 2 i wiele innych.
Więcej w numerze 18 (289) Gazety Czechowickiej
W numerze 17:
14-08-2013
Już za tydzień (24 i 25 sierpnia) odbędą się XXXIX Dni Czechowic-Dziedzic. Dokładny plan imprezy w najnowszym wydaniu Gazety Czechowickiej (nr 17), która już teraz jest dostępna w sprzedaży.
Poza tym w numerze:
– „Sezon rozpoczęty” – jak trenerzy czechowickich drużyn piłkarskich widzą zbliżające się rozgrywki.
– „Na karuzeli dziejów” – Ewa i Ryszard Rahdenowie opowiadają o swoich przodkach, którzy 99 lat temu wyruszyli na wojnę spod gospody Jana Stryczka.
– „Mamy plan” – jak opanować chaos wokół zabudowy Czechowic-Dziedzic. Nowy miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.
A ponadto między innymi: zdjęcia absolwentów gimnazjów z Ligoty i Zabrzega, zapowiedzi imprez w Czechowicach-Dziedzicach i nie tylko, kronika kryminalna, krzyżówka z nagrodami oraz najnowsze wieści z życia gminy.
Więcej w numerze 17 (288) Gazety Czechowickiej
W numerze 16:
1-08-2013
Szesnasty numer Gazety Czechowickiej już w sprzedaży. A w nim między innymi:

– „Umowa w ciemno?” – co muszą podpisać osoby chcące otrzymać dofinansowanie budowy przyłączy kanalizacji.
– „Śmieciowy chaos” – trudne początki nowego systemu gospodarki odpadami.
– „Pomysł na lepsze granie” – przyszłość MRKS Czechowice-Dziedzice oczami nowego trenera.
– „Co dalej z pływalnią?” – szkody na krytej pływalni wyceniono na około 500 tysięcy złotych. Czy można było tego uniknąć?

Poza tym aktualności z życia gminy, zdjęcia absolwentów z GP nr 3 w Czechowicach-Dziedzicach, nowa rubryka „Prawnicy radzą” oraz wiele innych. Zachęcamy do zakupu!
Więcej w numerze 16 (287) Gazety Czechowickiej
Polub nas na Facebooku!
20-07-2013
Od dzisiaj Gazeta Czechowicka ma swój fanpage na Facebooku. Oprócz zapowiedzi nowych numerów, będziemy tam zamieszczać zdjęcia, filmiki oraz inne materiały związane z gminą Czechowice-Dziedzice. Polub nas!


W numerze 15:
20-07-2013
Od 18 lipca (czwartek) w sprzedaży 15 numer Gazety Czechowickiej. W nim między innymi:

– „Byliśmy bezkarni” – burmistrz odpowiada na pytania związane z bezpieczeństwem powodziowym w gminie.
– „Chłopak z Czechowic” – o wizycie Piotra Beczały, znakomitego tenora, który rozsławia Czechowice-Dziedzice na całym świecie.
– „Na polach jak w raju” – straty wyrządzone przez dziką zwierzynę na polach mogą sięgać nawet ponad 25 procent upraw.
– „Sukcesy gimnazjalistów” – w czym brylowali czechowiccy gimnazjaliści w minionym roku szkolnym.
– „Trudne dzieje parafii” – o powstaniu i burzliwych losach parafii NMP Wspomożenia Wiernych w Czechowicach-Dziedzicach.

A także informacje sportowe, ogłoszenia i wiele wieści z gminy Czechowice-Dziedzice.
Więcej w numerze 15 (286) Gazety Czechowickiej


W sprzedaży od 18 grudniaNastępny numer w sprzedaży od 2 stycznia